Grupa Modlitewna Orły

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jesteśmy polską młodzieżą modlitewną pragnącą żywej relacji z Jezusem. Pragniemy żyć inaczej niż współczesny świat. Szukamy czegoś wiele głębszego niż tylko tradycyjnego chodzenia do kościoła w niedziele. Chcemy prawdziwej relacji z żywym Bogiem.

Spotykamy się 6 razy w roku w naszym Domu w Concordii i raz w roku wyjeżdżamy razem na pielgrzymkę do Polski. Szanujemy piękne tradycje polskie i nasz ojczysty język polski na naszych spotkaniach. Dzielimy się wiarą również z niemieckimi przyjaciółmi organizując jedno spotkanie w roku w języku niemieckim.

Jest to grupa otwarta na każdego. Wierzymy w to, że każdy jest wyjątkowy i powołany do wielkich rzeczy, bo stworzył go BÓG. Jesteśmy młodzieżą z marzeniami, celami oraz pragnieniami i idziemy drogą taką, którą prowadzi nas Bóg. Jeśli uznasz, że chcesz poznać naszą grupę to nie zwlekaj i przyjedź na następne spotkanie. Mamy pewność, że twoja obecność ubogaci nasze spotkanie. Więcej informacji na naszych Social Media.

Zapraszamy

instagram

Hymn Grupy 

Lećcie Wysoko (Hymn Grupy Modlitewnej Orły)

Orły, Orły czuwajcie. Boga Ojca wychwalajcie.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko, Leccie, leccie wysoko Wysoko do nieba Wierzcie w Niego głęboko, Leccie, leccie wysoko

W Przenajświętszym Sakramencie Jezus do końca świata będzie.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko…

W naszych sercach mieszkający, Święty Duch nas kochający.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko…

Pielgrzymka do Polski

Raz w roku wyjeżdżamy razem na pielgrzymkę do Polski do Towarzystwa Ducha Świętego. Mieszka tam opiekun naszej Wspólnoty Ksiądz Tadeusz Biela, który wyrósł w naszej wspólnocie! Razem z nim i współbraćmi spędzamy corocznie Zesłanie Ducha Świętego w pięknej atmosferze. Zobaczcie sami!

Nasze Spotkania

Uwaga! Że względu na aktualną sytuację związaną z epidemią nasze spotkania odbywają się w wersji online na YouTubie!