Grupa Modlitewna Orły

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jesteśmy polską młodzieżą modlitewną pragnącą żywej relacji z Jezusem. Pragniemy żyć inaczej niż współczesny świat. Szukamy czegoś wiele głębszego niż tylko tradycyjnego chodzenia do kościoła w niedziele. Chcemy prawdziwej relacji z żywym Bogiem.

Spotykamy się 6 razy w roku w naszym Domu w Concordii i raz w roku wyjeżdżamy razem na pielgrzymkę do Polski. Szanujemy piękne tradycje polskie i nasz ojczysty język polski na naszych spotkaniach. Dzielimy się wiarą również z niemieckimi przyjaciółmi organizując jedno spotkanie w roku w języku niemieckim.

Jest to grupa otwarta na każdego. Wierzymy w to, że każdy jest wyjątkowy i powołany do wielkich rzeczy, bo stworzył go BÓG. Jesteśmy młodzieżą z marzeniami, celami oraz pragnieniami i idziemy drogą taką, którą prowadzi nas Bóg. Jeśli uznasz, że chcesz poznać naszą grupę to nie zwlekaj i przyjedź na następne spotkanie. Mamy pewność, że twoja obecność ubogaci nasze spotkanie. Więcej informacji na naszych Social Media.

Zapraszamy

instagram

Nasze Spotkania

Uwaga! Że względu na aktualną sytuację związaną z epidemią nasze spotkania odbywają się w wersji online na YouTubie!

Hymn Grupy 

Lećcie Wysoko (Hymn Grupy Modlitewnej Orły)

Orły, Orły czuwajcie. Boga Ojca wychwalajcie.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko, Leccie, leccie wysoko Wysoko do nieba Wierzcie w Niego głęboko, Leccie, leccie wysoko

W Przenajświętszym Sakramencie Jezus do końca świata będzie.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko…

W naszych sercach mieszkający, Święty Duch nas kochający.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko…

Pielgrzymka do Polski

Raz w roku wyjeżdżamy razem na pielgrzymkę do Polski do Towarzystwa Ducha Świętego. Mieszka tam opiekun naszej Wspólnoty Ksiądz Tadeusz Biela, który wyrósł w naszej wspólnocie! Razem z nim i współbraćmi spędzamy corocznie Zesłanie Ducha Świętego w pięknej atmosferze. Zobaczcie sami!