Grupa Modlitewna Orły

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jesteśmy polską młodzieżą modlitewną pragnącą żywej relacji z Jezusem. Pragniemy żyć inaczej niż współczesny świat. Szukamy czegoś wiele głębszego niż tylko tradycyjnego chodzenia do kościoła w niedziele. Chcemy prawdziwej relacji z żywym Bogiem.

Spotykamy się 6 razy w roku w naszym Domu w Concordii i raz w roku wyjeżdżamy razem na pielgrzymkę do Polski. Szanujemy piękne tradycje polskie i nasz ojczysty język polski na naszych spotkaniach. Dzielimy się wiarą również z niemieckimi przyjaciółmi organizując jedno spotkanie w roku w języku niemieckim.

Jest to grupa otwarta na każdego. Wierzymy w to, że każdy jest wyjątkowy i powołany do wielkich rzeczy, bo stworzył go BÓG. Jesteśmy młodzieżą z marzeniami, celami oraz pragnieniami i idziemy drogą taką, którą prowadzi nas Bóg. Jeśli uznasz, że chcesz poznać naszą grupę to nie zwlekaj i przyjedź na następne spotkanie. Mamy pewność, że twoja obecność ubogaci nasze spotkanie. Więcej informacji na naszych Social Media.

Zapraszamy

instagram

Nasze Spotkania

Ze względu na Kongres Eucharystyczny, który odbędzie się w wrześniu w Budapesztcie nasze wrześniowe spotkanie zostaję przeniesione na sierpień (20.08 – 22.08)! Prosimy was abyście sobie zapisali nasz nowy termin spotkania w kalendarzu oraz zaplanowali sobie już teraz czas, aby się wspólnie spotkać w Concordii 😍

A wszystkie osoby, które są zainteresowane Kongresem na którym będzie również Papież Franciszek prosimy o spojrzenie sobie na oficjalną stronę na której można znaleźć wszystkie informacje o Kongresie oraz możliwość rejestracji (www.iec2020.hu/de).
Zachęcamy do prywatnego wyjazdu (nie będzie zorganizowanego wyjazdu przez Orły) i dołączenia do delegacji Orłow, która będzie na miejscu. Będziemy się cieszyć z każdej osoby która do nas dołączy ❤️

Pozdrawiamy!

Orly Terminy

Pogaduchy

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się pośmiać, pogadać, poznać, podzielić albo po prostu wypić herbatę z Orłami na cotygodniowe orłowskie pogaduchy na platformie ZOOM.

W jakim celu? Aby budować relacje, rozmawiać i dzielić się tym co przeżywamy🥰

Kiedy? Dołączyć można w każdej chwili a zaczynamy w każdą środę o godzinie 20:00🕧

LINK: https://fh-bielefeld.zoom.us/j/91828843004

Meeting-ID: 918 2884 3004

Zapraszamy ❤

Hymn Grupy 

Lećcie Wysoko (Hymn Grupy Modlitewnej Orły)

Orły, Orły czuwajcie. Boga Ojca wychwalajcie.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko, Leccie, leccie wysoko Wysoko do nieba Wierzcie w Niego głęboko, Leccie, leccie wysoko

W Przenajświętszym Sakramencie Jezus do końca świata będzie.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko…

W naszych sercach mieszkający, Święty Duch nas kochający.

Ref. Wierzcie w Niego głęboko…

Pielgrzymka do Polski

Raz w roku wyjeżdżamy razem na pielgrzymkę do Polski do Towarzystwa Ducha Świętego. Mieszka tam opiekun naszej Wspólnoty Ksiądz Tadeusz Biela, który wyrósł w naszej wspólnocie! Razem z nim i współbraćmi spędzamy corocznie Zesłanie Ducha Świętego w pięknej atmosferze. Zobaczcie sami!